Oy M-Filter Ab yhteystiedot

Asiakaspalvelu

p. 010 821 5700
sales@m-filter.fi

Toimipisteet

Tuotanto Haapavesi, Suomi

Teollisuustie 10
86600 Haapavesi
Finland
+358 10 821 5700
m-filter@m-filter.fi

  •  63 työntekijää
  • Joustava tuotanto
  • 5000 m2 tuotanto- ja varastotiloja
  • ISO-9001 sertifioitu
  • ISO-14001 sertifioitu
  • EAC sertifioitu

Tuotanto, Druskininkai, Liettua.

UAB M-Filter EU
Baravyku g. 7
LT-66181 Druskininkai
Lithuania
+370 612 78 763
lithuania@eu.m-filter.fi

  • 45 työntekijää
  • Moderni ja tehokas ilmansuodatintuotanto
  • 3000 m2 tuotanto- ja varastotiloja
  • EAC sertifioitu

Myynti ja markkinointi Numminen, Suomi

Onkimaantie 49
04660 Numminen
Finland
+358 19 574 2400
sales@m-filter.fi

Myynti ja markkinointi Keski-Eurooppa

Winter-Ring 12
D-95466 Weidenberg
Deutschland
+358 19 574 2400

Myynti Pietari, Venäjä

ООО М-ФИЛЬТР,
198206, РОССИЯ, САНКТ-ПЕТЕРБУРГ
ПЕТЕРГОФСКОЕ ШОССЕ, Д 73, КОРП.12, ЛИТЕР АИ
ТЕЛ.: +7 911 119 62 00, +7 953 357 38 95
mfilter.rus@gmail.com, russia@m-filter.fi

Yhteyshenkilöt

CEO
Kai Liesmaa
040 501 7614
kai.liesmaa@m-filter.fi

Tehtaanjohtaja/Liettua
Jarkko Röyttä
050 54 30 038
jarkko.roytta@m-filter.fi

Tuoteryhmäpäällikkö/koneellisen ilmanvaihdon suodattimet
Marko Haikola
050 57 35 277
marko.haikola@m-filter.fi

Jälkimarkkinajohtaja kotimaa/ajoneuvosuodattimet
Lasse Petrell
0500 732 900
lasse.petrell@m-filter.fi

Vienti
Mia Aarnio
0400 523 842
mia.aarnio@m-filter.fi

 

Tuotekehitys
Jari Lehtola
0500 928 609
jari.lehtola@m-filter.fi

Laatupäällikkö
Meeri Virkkala
040 718 1720
meeri.virkkala@m-filter.fi

Tuotantopäällikkö
Tomi Sarja
050 5260 572
tomi.sarja@m-filter.fi

Controller
Pirjo Pietilä
050 379 2108
pirjo.pietila@m-filter.fi

Tilausten vastaanotto/laskutus
Eveliina Haukipuro
050 406 5643
eveliina.haukipuro@m-filter.fi